Categories:> ,

Gulliver

 

Окрім брифа від клієнта, сучасний світ також диктує нам свої правила! І головне правило сьогоднішнього дня говорить: якщо користувач зайшов на ваш сайт і протягом 5 секунд не знайшов те, що шукав — ви його втратили. Ми не могли дозволити такому статися для нашого клієнта МФК Gulliver. Тому простота юзабіліті та швидкість доступу до інформації стали головними пріоритетами в роботі.

Дано:

МФК Gulliver складається з двох веж бізнес- і торгово-розважального центрів. 97% трафіку генерується відвідувачами торгового центру. А саме: зумери, що “тусят” біля ТРЦ, люди, що приходять для шопінгу, “білі комірці” з коворкінгу та інших підрозділів БЦ. При цьому аудиторія, яка безпосередньо дає прибуток, становить малий, але вкрай важливий відсоток трафіку — орендарі торгових площ та офісів.

Понад 70% всього трафіку — відвідування з мобільних девайсів.

Завдання:

Не розділяти та володарювати, а об’єднувати та спрямовувати. А саме — зробити простий і впізнаваний сайт (дизайн і front-end) для користувача. Скоротити шлях людей, що хочуть витратити гроші, до потрібної їм для цього інформації. Один сайт для всього МФК.

 

Рішення:

1 етап “промацування ґрунту”:

– збір бізнес вимог від стейкхолдерів (представники клієнта);

– інтерв’ю та опитування гостей ТРЦ;

– аналіз даних в Google Analytics.

2 етап “Аналіз отриманих даних”.

3 етап “Безпосередньо створення сайту”:

Дизайн

Сайт створено в стилістиці flat design c акцентними тінями.

Це досить новий тренд (з любов’ю до зумерів), коли плоскі мінімалістичні форми доповнюються реалістичними тінями.

Впізнаваність

Візуальна мова сайту побудована навколо жовтого і чорних кольорів, а також кіл.

Кола-бабли — основа візуальної мови Gulliver, саме тому головний слайдер у формі кола, а більшість інтерфейсних елементів і блоків мають заокруглені краї.

Також була створена 3D-графіка у трендовому стилі.

Ще однією відмінною рисою сайту є наявність мікроанімації, коли блоки злегка реагують на дії користувача, залучаючи його у взаємодію (скорочує час прийняття рішення інвестором на 99%).